1 Atsiliepimai SKU: d9941

400GB EmuElec Emuliacija Stotis Pakrautų ANBERNIC "RG351p" SD Kortelei TIK - 16,500+ Žaidimai 3D Boxart Vaizdo Peržiūras Geriausias Dėl Žemės

Yra sandėlyje


Parduodama:

Vieną (1) (EmuElec pagrindu) pakrauto 400 GB micro SD kortelę jūsų Anbernic RG351p nešiojamą retro žaidimo sistema.Prijunkite savo RG351p ir pradėti žaidimų!Aš paėmė atsargų kortelę, optimizuotas sistemos, ištrinti visus žaidimus, pridėti savo viršininką žaidimas bibliotekos su visu meniu meno, pridėti trūkstamą bios failus, fiksuoto daug klausimų, fiksuotas meniu, pridėtinės temas, pavertė jį prie geriausių kortelę RG351p planetoje!

Daug temų iš anksto įdiegta.Maždaug 16,500+ kokybės žaidimai, įskaitant savo žaidimą meno kūrinius ir gamelists į rom kataloge yra įdiegta.Žaidimai turi vaizdo snap peržiūras, 3D boxart, ir rato (antraštė) str.KODAI buvo įdiegti galima per retroarch meniu daugelį populiariausių sistemų.

Žemiau yra pateiktas išsamus kas yra įtraukta į šią įsigyti:

400 GB (class 10) "micro SD" kortelės pakrauti ir paruoštas žaidimas (tik) SAVO Anbernic RG351p rankinės.Nr aparatūros yra įtrauktas, tik pakrautas sd kortelę.

Žaidimai turi vaizdo peržiūras, kad žaisti taip pat, kaip jūs slinkite žemyn per žaidimą sąrašą, kiekvienos sistemos.Nuostabus meniu fono temos pakrautas, kuris gali būti lengvai perėjo į viršų.Žaidimai leidžia taupyti žaidimas žaisti BET kurioje vietoje per žaidimą.Žaidimai gali būti įvardyti kaip "Favorites", tiesiog paspaudus Y mygtukas su žaidimo paryškintas meniu, kad jie gali būti lengvai rasti mėgstamą katalogą arba rūšiavimo sistema.Nuostabus "Custom Kolekcijos" jau yra setup, ir gali būti keičiamos.Arcade Mėgstamiausių rinkinius turi šimtus geriausių arkadiniai žaidimai (nuo tūkstančio+ sistemos).

Aš per kiekvieną konsolę ir pasirūpino, kad ji turėjo viršų/best games pakrautas.Palikau apie 1.1 GB laisvos vietos į sd kortelę galima įrašyti narių ir sklandų veikimą.

Šis mikro SD kortelę turi šias sistemas, ir aš sąrašą apytikslis žaidimo tikėtis žemiau:

SUSISIEKTI SU PARDAVĖJU UŽ ŽAIDIMĄ SĄRAŠĄ

ATSAKOMYBĖS apribojimas:

Į EmuElec/EmulationStation programinės įrangos ir žaidimo rom/iso yra NEMOKAMAI atsisiųsti (lengvai prieinama internete), ir yra įtraukti jokio mokesčio jums.Programinė įranga yra atviro kodo.Jūs mokate už jų dalys ir laiko surinkti ir programa/kodas programinės įrangos.Visos kortelės/sistemų yra kruopščiai išbandytos prieš pristatymas.Mėgautis!

Pakuotės Turinys:

1 * 400GB SD Kortelė (RG351P Konsolės nepridedami)

€74.09

Dalintis

Asus Gtx950, Imx219, Anbernic Rg351m, Hat Vaizdo žaidimai, Retropie Sd Kortelę Aviečių Pi 4, Rg 351p Anbernic, Rs 97, žaidimas Sd, Ki Amlogic Tv, Rg351.

Naudojimas Namuose "PASIDARYK pats"
Tipas Rankinių Įrankių Dalys
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris Už RG351P
Medžiaga Plastikiniai
Paieška