1 Atsiliepimai SKU: d9761

EDGEV CNC Karbido Įterpti VCMT160404 VCMT160408 Pjovimo Staklės Tekinimo Įrankiai, Pjovimo Pjovimo Įrankiai, metalo Apdirbimo Plieno P

Yra sandėlyje


Produktų Duomenys: 1.Prekės Pavadinimas: EDGEV 2.Kilmės vieta: Kinija 3.Modelio Numeris:Pjovimo Karbido Įdėklai 4.ISO Tipas:

VCMT160404( I. C.:9.525 mm, Storis:4.76 mm, Nosies Spindulys:R0.4 ) VCMT160408( I. C.:9.525 mm, Storis:4.76 mm, Nosies Spindulys:R0.8 ) 5.Colis Tipas: VCMT331

VCMT332

6. Chip Pertraukiklis: GU 7. Reitingas: EC8030 8.Spalva: Juoda 9.Darbo Gabalas:P/Plienas 10.Taikymo Sritis: Pusiau apdailos 11.Glaisto Tipas: Šveicarija Ionbond CVD Danga ( TiCN+Al2O3) 12.Yra individualus: Taip 13.Medžiaga: Volframo Lydinio 14.Kietumas:>90 15.Naudojimas: Išorinio Tekinimo Įrankiai/Vidaus Tekinimo Įrankiai, 16.Įrenginio Tipas: Daug (10 Vnt/Lot) 17.Net Svoris: 60g/18 Langelį.Bruto Svoris: 90g/ Daug (10 Vnt.)

19.Įpakavimas: 10 vnt Supakuoti Į Vieną plastikinę Dėžutę, /daug

Širdies ir KRAUJAGYSLIŲ ligos Padengtas Karbidu Klasės Įvadas EDGEV širdies ir KRAUJAGYSLIŲ ligos (cheminio garinio nusodinimo metodą) yra mišrios veislės dujų į aukštos temperatūros reakcijos bakas, taip, kad paviršiaus pagrindo medžiagos turi būti pagaminta itin sunku kietųjų dalelių.Iš dujinės būsenos, nevykstant per skystas, kad tiesioginis perėjimas VS augimo režimą kaip kietojo kūno, formos plėvele kelių mikronų iki kelių dešimties mikronų.Palyginti su vieno sluoksnio PVD danga, jo kietumas, atsparumas dilimui ir raudona kietumas dar daugiau puikių būti-priežastis naudojant kelių sluoksnių struktūrą.

Klasės ir jų naudojimo sritį

EC8010 TiCN+Al2O3+Indas

·Savybės :Didelė raudona-kietumo,geras atsparumas dėvėjimuisi ·Paraiška:Tinka pusiau apdailos ir baudų plieno, pilkojo ketaus ir stiprusis ketus, plieno lydinių EC8020 TiCN+Al2O3

·Funkcija: Geriau kietumas, pagerintas atsparumas dėvėjimuisi.Pasiektas stabilus, ilgai įrankiai gyvenimą. ·Naudojimas: Tinka roughing bendro plieno, speciali danga Nutrauktas apdirbimo.EC8030 TiCN+Al2O3

·Funkcija: Patobulinta kietumas puikus atsparumas dėvėjimuisi. ·Naudojimas: Tinka lengvųjų ir sunkiųjų nutrauktas apdirbimo plieno.

Produktų Rodo

APIE EDGEV HARDMETAL ĮRANKIAI

Kaip puikus sudėtinių priemones tiekėjas Kinijoje, EDGEV skyrė labai nuolatinės plėtros nacionalinės pramonės, taip pat pasaulio gerovę.

Edgev Hardmetal Įrankiai(Dalian) Co., Ltd.yra sudėtinis, pjovimo įrankiai tiekėjas, kuris dirba projektavimo, konstravimo, gamybos, rinkodaros ir techninių paslaugų produktų.

Tuo tarpu jis apima labai daug pjaustymo įrankiai ir šlifavimo įrankiai, greitapjovio plieno gaminiai, suklijuoti karbido įrankiai, keramikos, PCBN, politikos suderinamumo vystymosi labui " ir "diamond"; be to, ji taip pat yra atsakinga už importo ir eksporto, po pardavimo paslaugos, technikos transportavimo, taip pat konsultavimo paslaugų, visi, kurie apima daug įvairių high-end srityse, pvz., aviacijos ir kosmoso, automobilių gamybos ir laivų statyba, vėjo energijos gamybos ir mechaninių dalių apdorojimo.Edgev šiuo metu daro labai stengiasi nuolat tobulinti ir gerinti savo savarankiškai sistemos ir tinklo.

Reformos ir atidarykite Kinijoje pritraukė pasaulio dėmesį ir įgijo puikių pasiekimų, nes pradžioje 21-ajame amžiuje.Tačiau, plėtoti vienos šalies industrializacijos ir informacija negali būti atskirtas nuo mechaninė gamyba.

Edgev Hardmetal Priemones tiekimo puikių produktų, už pirmos klasės gamintojai, staklių pjovimo įrankiai, teikti vartotojams su "vieno langelio" ir visi aplink sprendimus iš vidaus įrankiai ir patogus ir efektyvus paskirstymo paslaugos.Produktai apima labai įvairias mechaninio apdirbimo pramonėje, pavyzdžiui, tekinimo, frezavimo, gręžimo ir šlifavimo staklėmis.

Ateityje, Edgev Hardmetal Įrankiai bus skirta sukurti daugiau vertės, ir paslaugų vartotojams; tuo tarpu, ji bus padaryti labai stengiasi pateikti daugiau praktinių, pigių ir patikimų produktų pasaulinei klientams; Edgev gamins pasaulyje garsaus pjovimo įrankis produktų ir pagaliau turi savo produktus įtrauktas į pasaulio pjovimo įrankiai tiekimo grandinėje.

Edgev norėtų padaryti pažangą su jumis kartu ir siekti bendro vystymosi.

Filosofija

Edgev Hardmetal Įrankiai užsiima populiarinant mūsų mažinimo pasaulyje.Mes laukiame galimybę turėti prieigą prie pasaulinės sistemos staklių tiekimo.

Mes visada laikytis, siekiant užtikrinti nuolatinę prieaugis planuoti mūsų lojalūs klientai, ir nuolat tobulinti mūsų produktus ir paslaugas, siekiant patenkinti vartotojų paklausą, siekiant pritaikyti sau prie kintančios rinkos aplinkoje.Mes esame tam, kad suteikti jums aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas Kinijoje.

Kokybės Kontrolė

Yra daug ekspertų, kurie turi daug patirties apdirbimo įrankiai Edgev Hardmetal Priemonės, tuo tarpu; aukštos technologijos taip pat plačiai naudojamos mūsų įmonės.Siekiant užtikrinti, kad mūsų produktų, tarp pirmojo lygio kokybę, mes gerai išnaudoti pasaulyje garsaus įranga ir matavimo priemonės.Tuo pačiu metu, mūsų produktai yra pagal griežtus kokybės valdymo sistemos ISO9001:2008. Siekiant užtikrinti stabilią kokybę įrankiai, naudojame griežtus valdymo mūsų tiekėjo.

Techninės Rekomendacijos

Edgev Hardmetal Įrankiai suteiks jums su pagrindinių įrankių gamybos, tuo tarpu, mes taip pat teikti reikiamą techninę paramą ir konsultacijas, kad produkto naudojimo spręsti problemas klientams.

F. A. Q.-Dažnai Užduodami Klausimai

Klausimas: Palyginti su kitų konkurentų, kokią naudą mes turime?

Atsakymas: Su sparčiai plėtojant pramonę ir mašinos darbo gabalas medžiagos, žmonės turi didesni reikalavimai pjovimo staklių ir apdirbimo strategijas.Edgev Hardmetal Įrankiai pateikia aukštesnius prisitaikyti prie šių pokyčių.Mūsų kompanija yra skirta teikti vartotojams su patenkinamas kūrinius.

€20.29 €31.20

Dalintis

Ego Tekinimo įrankiai, Vcmt110304, Vcmt, Tekinimo įrankiai Plokštės, Iscar, įdėkite Vcmt, Metalo Tekinimo įrankiai, Tekinimo įrankiai Mvvnn, Rankinis Tekinimo įrankiai, Vcmt 160408.

Reitingas EC8030
Prašymas Pusiau apdaila
ISO Specification_01 VCMT160404/08
Modelio Numeris Tekinimo Įrankis
kilmės vieta Kinija
Medžiaga Volframo Karbidas
Chip Pertraukiklis GU
Darbo Gabalas P/Plienas
Staklės Tekinimo įrankiai
Danga Širdies ir KRAUJAGYSLIŲ ligos
Pritaikyti Taip
Kietumas 92
Naudojimas Vidaus Tekinimo Įrankis
Prekės Pavadinimas edgev
Paieška