0 Atsiliepimai SKU: d97562

Naujų Papuošalų Saulės Energija Varomas Šokių Gėlių Supasi Animacinis Bobble Šokėja Žaislas Automobilis Namų Puošybai Vaikams, Žaislų, Dovanų

Yra sandėlyje


Kulka Taškų:

1、Šiltas priminimas: Kiekvienas langelis yra pristatomas su dvipuse lipnia, kuri yra labai įdomi, ar ji yra ant automobilio arba darbalaukyje.

2、Puikiai tinka automobilių skydus, miegamieji, namai, stendai ir kt.

3、Purtyti gėlių ant automobilių, stalo ar lovos, nuobodu ar pavargęs dieną, kad jums laimės, kai jums išsklaidyti nuovargį kiekvieną dieną, spinduliavimo, purtant galvą mielas būdas, viską, kas yra geriausia nuotaika.

4、Duoti draugui dovana, suteiks jūsų šeima šiek tiek daugiau laimės, suteikti savo meilužio staigmena, ir pridėti šiek tiek įdomus, kad nuobodu kelionę.

5、Pagaminta iš aplinkai draugiškų dervos, tai yra anti-deformacija, colorfast ilgą tarnavimo laiką.Išskirtinį dizainą perteikia begalinis įdomus savo gyvenimą.

Naujas Mados Saulės Energija Varomas Šokių Gėlių Supasi Animacinis Bobble Šokėja Žaislas, Automobilių Puošimas Vaikams, Žaislų, Dovanų

Savybės:

Pagal principą optika, šviesos energija bus konvertuojama į kinetinę energiją ir padaryti disko kokteilį automatiškai tol, kol yra saulės šviesos.taip pat padeda sumažinti akių nuovargį, kurį labai tinka biuro reikmenys apdaila, namų puošybai ir automobilių dekoravimas.

Aprašymas:

1. Šiltas priminimas: Kiekvienas langelis yra pristatomas su dvipuse lipnia, kuri yra labai įdomi, ar ji yra ant automobilio arba darbalaukyje.

2. Puikiai tinka automobilių skydus, miegamieji, namai, stendai ir kt.

3. Suplakti lėlės ant automobilių, stalo ar lovos, nuobodu ar pavargęs dieną, kad jums laimės, kai jums išsklaidyti nuovargį kiekvieną dieną, spinduliavimo, purtant galvą mielas būdas, viską, kas yra geriausia nuotaika.

4. Duok draugui dovana, suteiks jūsų šeima šiek tiek daugiau laimės, suteikti savo meilužio staigmena, ir pridėti šiek tiek įdomus, kad nuobodu kelionę.

5. Pagaminta iš aplinkai draugiškų dervos, tai yra anti-deformacija, colorfast ilgą tarnavimo laiką.Išskirtinį dizainą perteikia begalinis įdomus savo gyvenimą.

Parametrai:

Produkto pavadinimas: Naujoviški Saulės energija Varomas Gėlių

Dydis: apie 10*6.5*12cm/3.93*2.55*4.72"

Produkto svoris: apie :56g

Pagrindinė medžiaga: ABS

Galia: Ji gali absorbuoti saulės spindulių ir purtyti galvą automatiškai. (Jokių baterijų nereikia. )

Pakavimo sąrašas:

Saulės Šokių Gėlių X 1

€1.98 €3.66

Dalintis

Capri Panele, Mergina Saulės šokėja, šokis šokiai, Derliaus Sūpynės Dekoras, šokėja žaislas, Maneki Neko Saulės, Harley žaislas, F1 Keychain, Saulės šokių Gėlės, Automobilių Dekoravimas, Saulės Energija Varomas Bobble Vadovai.

Medžiaga Plastikiniai
Produkto pavadinimas Naujoviški Saulės Energija Varomas Gėlių
Dydis about 10x6.5x12cm
Prašymas Pasaulio Auto Office Home Dekoratyvinis
Stilius Europa
Yra Protingas Prietaisas No
Produkto Svoris apie
Pagrindinė Medžiaga ABS
Temos Gėlė
Funkcija Sugeria saulės šviesą ir purtyti galvą automatiškai
Paieška