2 Atsiliepimai SKU: d9653

240V Reguliatorius Muito, Oro Kompresorius, Siurblys, Slėgio Jungiklis, Oro Siurblio Valdymo Vožtuvas 7.25-125 PSI su Indikatorius

Yra sandėlyje


Oro Kompresoriaus Slėgio Jungiklis Valdymo Vožtuvas, Pakėlėjas Gabaritai W/ Greitas Jungtis Techniniai duomenys: Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje Medžiaga: Plastikas, Galvanizavimo Aliuminio, Geležies Įtampos: 220V/380V (Neprivaloma) Darbinio slėgio diapazonas: 0-0.8 Mpa Didžiausias srautas: 3000L/min Gabaritai: 0-180 Vsi Slėgio Jungiklis kontrolės diapazonas: 95-125 VSI Paramos Reguliatorių nustatykite Slėgio Diapazonas: 30-120PSI Įleidimo ir Išleidimo Uosto Vidinis Sriegis: G1/4 0.4"/11mm Savybės: 1. Mažas dydis ir lengvas 2. Stūmoklio sandarinimo priima V-žiedas, kuris turi gerą sandarinimo efektas, atsparumas dėvėjimuisi ir stabilumą. 3. Stūmoklinio tipo struktūra ir srautas yra 30% didesnis, nei tradicinių diafragma tipo. 4. Vožtuvas kūno struktūrą, yra perkrautas ir išskleidimo greitis yra greitai ir intuityviai. 5. Didelis tikslumas dėl įtampos reguliavimas ir jautriai reaguoti 6. Struktūra gali įdiegti pirminio dujų slėgio daviklis, originalus dujų ventiliacijos vožtuvas, ir programą, yra įvairūs. 7. Lengvas montavimas.Atvirkščiai, vertikalus ir horizontalus montavimas gali būti atliekamas atsižvelgiant į klientų'preferences.Išvaizda yra atmosferos ir gražus. 8. Šioje aikštėje pneumatinės slėgio reguliavimo vožtuvas yra plačiai naudojami tiesiogiai-line, aliejus-laisvas duslintuvas ir mažų transporteris. 9. Yra raudonas ON/OFF jungiklis mygtukas,patogus, dizainas, skirtų naudoti. 10. Auto control, Auto pakrauti/iškrauti.Slėgis mažesnis nei 90PSI, įjungti kompresorių.Slėgis per 120PSI, išjunkite kompresorių.Pakuotė: 1 x Oro Kompresoriaus Slėgio Vožtuvas Jungiklis Skelbimas: 1、Prašome leisti 1-3cm paklaida dėl rankinis matavimas.Pls įsitikinkite, kad jūs ne protas, prieš jums pasiūlymą. 2、spalva gali būti kitokia, kaip skirtumas ekranas, pls suprasti.

€18.52 €24.70

Dalintis

Slėgio Dujų Bakas, Kompresoriai, Vandens Filtras, Ar2000 Reguliatorius, Komercinių Oro Kompresorius, Priedai, Slėgio Mažinimo Vožtuvas Oro, Apšvietimo Slėgio Jungiklis, Oro Kompresorius, Slėgio Reguliatorius Kompresoriaus Elektros, Oro Kompresoriaus Jungiklis, Oro Patikrinti Vožtuvas Kompresorius.

Tipas Vožtuvai
Modelio Numeris 220
Paieška