1 Atsiliepimai SKU: d9259

KN Sveikatos kairiarankis Sukimosi Teanino 99% L-Teanino Žaliavos Miltelių 100 g Natūralios Fermentacijos L-Teanino

Yra sandėlyje


[Produkto Pavadinimas] L-Teanino/Kairiarankis Rotacija-Teanino/Teanino

[Produkto Šaltinis] Mikrobinės Fermentacijos

[Produkto Specifikacijos] 99%

[Veiklioji Medžiaga] L - Teanino

[Produkto Charakteristikų] Balti Milteliai

[Produkto Pakuotės] 1kg/Aliuminio Folijos Maišelį; 25kg/už Pluoštas Gali

[Laikymo Sąlygos] Vėsioje, Sausoje, Šviesos ir Aukštos Temperatūros

[Veiksminga Laikotarpio] 24 Mėnesiai

Autoritetingos Trečiosios Šalies Nustatymo (Atsižvelgiant Ženšenio Ekstraktas kaip Pavyzdys)

[Laikymo Sąlygos] Šis Produktas Turėtų Būti Užplombuotos ir Tamsesniame, ir laikomas Sausoje, Vėsioje ir Gerai Vėdinamoje Vietoje.

Xi ' an Shengqing Biotechnologijos Co., Ltd.Yra aukštųjų Technologijų Įmonė, kuri Specializuojasi mokslinių Tyrimų, Plėtros ir Pardavimo Gamtinių Vaistinių Augalų Veikliosios medžiagos ir Medicinos Tarpinės.Tuo Pačiu Metu, Mes Turime Išlaikyti ilgalaikį Bendradarbiavimą su Daugeliu Universitetų.

Bendrovė Turi Puikią Išskyrimas, Atskyrimas, Perdirbimo ir Džiovinimo Technologijas, Turtingą Patirtį Natūralių Augalų Ekstraktai ir nustatė, Puikus Aptarnavimas Sistema.Jos Produktai Yra Eksportuojami į jav, Europos, Artimųjų Rytų, Azijos-Ramiojo vandenyno ir Kitų Penkių Kontinentų Laimėjo Gerą Tarptautinę Reputaciją.

Bendrovė yra Tvirtai Įsitikinęs, Kad Kokybė Yra Gyvybės Įmonės, ir "Patikimos Kokybės ir Aukštos kokybės Paslaugas", Yra Mūsų Įsipareigojimas Kiekvienam Klientui, mes Visada esame Įsipareigoję Teikti Klientams Patikimą Produktų ir Aukštos kokybės Paslaugas, Kad Jie Skubiai Reikia.

Sąžiningumo, Stiprybės ir Produktų Kokybės sianas Shengqing Biotechnologijos Co., Ltd.Buvo Pripažinta, Pramonei.Sveiki atvykę Draugai iš Visų visuomenės Sluoksnių Gyvenimą, Aplankyti, Vadovas ir Verslo Diskusijos.Mūsų Gaminiai Yra Žaliavų Augalų Ekstraktai, Kurie Naudojami Tik kaip Žaliava Perdirbimo ir Gamybos Gatavų Produktų, ir Nėra Tinkamas Asmeniniam Naudojimui.Prašome Pridėti Produktą Pagal Formulę.Jei Norite Įsigyti Šį Produktą, Atstovas Jau Žinomas Produktas Atsargumo priemonių ir Naudojimo Tabu.

€16.30 €18.11

Dalintis

Vamzdis Fermentacijos, Compostera, Ilgai Fermentacijos, Theanin, Fermentacijos Arbata, Visos Fermentacijos, Duona Fermentas, L Carnitin, Eritrit, Fermentas.

Pagaminimo Data tą pačią dieną gamybos
Prekės Pavadinimas KN Sveikatos
Tinkamumo Laikas 360 dienų
Departamentas Pavadinimas Suaugusiųjų
Produkto Kategorija Valgomieji Žemės Ūkio Produktai
Pakuotė dovanų pakavimo
Sertifikavimo CFDA
Svoris 0.100
Mokestis Vienetas Krepšiai
Lytis Unisex
Kilmės Kinija
Pardavėjai Qihe Blue Moon E-Komercijos Co., Ltd.
Paieška