0 Atsiliepimai SKU: d90948

TIPTOP Nemokamas Pristatymas 22 krepšiai/aikštelė, Lauko, Patalpų Šaltas Kibirkštis Sparkler Pyro Pirotechnika Fejerverkai Mašina Metalo Miltelių

Yra sandėlyje


Produkto specifikacija:

Tai yra 200g Composite titano milteliai šalčio fejerverkai mašina.mes turime vidaus ir lauko 2 rūšių: patalpų jet aukštis 2-3m aukščio.lauko jet aukštis 4-5m aukščio.Standartinis pristatymas siunčiame lauko milteliai.jei reikia patalpų milteliai, prašome pranešti mums dar kartą.kaina yra tokia pati.ačiū *mes padarė vaizdo įrašą, kurį norite rodyti gerą milteliai ir pigus kokybės skirtumas.prašome patikrinti jį "youtube" nuorodą, mes įkelti į internetinį puslapį. 1: TIPTOP bendrovė gamina milteliai?A: NE.mes tik gaminti mašina.ne gaminti milteliai.milteliai yra kilę iš milteliai tiekėjas.bet tik pasirinkti gerą milteliai.net kaina didesnė.kitos scenos šviesos bendrovė taip pat perka.ne scenos šviesos bendrovė gamina milteliai. 2: kodėl kita įmonė miltelių pardavimo kaina yra žema?A: Nes jie perka pigius milteliai ir pristatymas paštu office.laikas yra ilgas, bet kaina maža.mes pasirinkti gerą medžiagų milteliai ir pristatymas per DHL.taigi, mūsų kainos nėra pigios. 3: jūs galite siųsti milteliai su mašina kartu?A: Atsiprašau, ne.mes atsiųsime mašina ir milteliais atskirai.įsitikinkite, kad klientas gali trinti muitinės lengviau.milteliai siųsti DHL tik.

€296.40

Dalintis

Pyro Mašina Mini, Pyro, šaltas Fejerverkų, šaltas Fontanas, Sparkler Stick, Japonija Ramen, Fejerverkai Fejerverkas, Vhristmas Lauko šviesos, Elektros Uždegimo Mašina, Gigertop Juda Galvos.

Produkto pavadinimas Šaltas fejerverkai Milteliai
Modelio Numeris Šaltas fejerverkai Milteliai
Pakavimo Būdas Kartoninė Dėžutė
Prekės Pavadinimas GIGERTOP
Laivybos Būdas dhl
Proga Profesionaliojo Scenos ir DJ
Modelis Vidaus/Lauko
Svoris 200g/bag
Elemento Tipas Scenos Apšvietimas Poveikis
Stilius DMX Scenos Šviesos
Jet laikas 10mins
Paieška