3 Atsiliepimai SKU: d870

262ft/80m Ilgo Nuotolio 5.0 "Bluetooth" Siųstuvas-Imtuvas, 3 In 1 Belaidis AUX Optinis Adapteris aptX HD APTX Low Latency TV Namuose

Yra sandėlyje


262ft/80m Ilgo Nuotolio 5.0 "Bluetooth" Siųstuvas-Imtuvas, 3 In 1 Belaidis AUX Optinis Adapteris aptX HD APTX Low Latency TV Namuose

PAŽYMĖTI: Jo, nes "sony" Bluetooth " laisvų rankų įranga/ausinės/ausinės naudoja specialų kodavimo metodas, jos ne viešojo kitiems prietaisams prisijungti.Taigi, kai jūs naudojate "sony" Bluetooth "laisvų rankų įranga/ausinės/ausinės su pora su mūsų prietaisus "bluetooth" siųstuvas " režimu, gali užtrunka ilgiau poros.Poravimo metu skiriasi skirtingų modelių Sony .Bet jie tikrai gali pora sėkmingai su mūsų prietaisus.

Tinka bet kokio prietaisai(išmaniojo telefono,ausinės,garsiakalbis ir t.t.) bet kokia versija, "Bluetooth" rinkoje, įskaitant: "bluetooth" 1.0/1.1/1.2/2.0/2.1/3.0/3.1/3.2/4.0/4.1/4.2/5.0 kt.

Atnaujintas Rankinis Jungiklis APTX/APTX HD/APTX LL Režimas: Kai suporuotas su vienu prietaisu,galite perjungti režimą tarp APTX LL ir APTX HD, Kai galite suporuoti su dviem prietaisais , galite perjungti režimą tarp APTX LL ir APTX.PAŽYMĖTI:Prieš perjungti režimą , prašome patvirtinkite, kad prietaisai būtų parama APTX/APTX HD/APTX LL.Kitaip jos bus automatiškai sujungti didžiausią režimas palaiko jūsų prietaisas.

Modernizuotos, A/B Žibintai Aiškiai Rodo, Suporuotas 1 arba 2 įrenginius: Kai jūsų suporuotas su viena prietaisą,lemputė švies,Pired su dviem prietaisais ,A ir B indikatorius švies kartu

"BLUETOOTH" 5.0 "HI-FI" Aptx HD/LL: Yra aukščiausios versija, "Bluetooth" V5.0 ir high-end CSR8675 chip pateikti geriausi perdavimo efektyvumo, stabilumo ir itin mažomis energijos sąnaudomis.Paramos AptX HD ir AptX Low Latency, giriasi high fidelity CD kokybės stereo garsas srautai sklandžiai.Tai yra geriausias pasirinkimas, jei jūs ieškote ekonomiškas bluetooth audio imtuvas &siųstuvas.

DVIGUBOS ANTENOS 80m/362ft LONG-RANGE: iš Tikrųjų išbandyti daugiau įvairių 362ft(80m) atvirame ore ir per 100ft(30m) patalpoje be jokių pakimba ir nedelsiant.Dvigubos antenos yra platus ir ilgas perdavimo asortimentą, super stabilus ir galingas.Nsendato BT siųstuvas, imtuvas yra puikus patalpų-lauko ryšiu, nesvarbu, kur jūsų garsiakalbiai / media center " yra nustatyti

15-20 VALANDŲ BUDĖJIMO LAIKAS: Built-in 1000MAH galinga baterija, jis pasiūlys 15 valandų TX režimu ir 20 valandų RX režimas kietojo naudoti vieną nemokamai, jūs taip pat galite naudoti jį įkraudami.Palaiko tiek RCA/3.5 mm aux audio ryšiai skaitmeninis/optinis garso įvesties ir išvesties, ji yra suderinama su beveik visais įrenginiais.

3 IN 1 -TX &RX &BYPASS REŽIMAS: TX Režimu: prijungti "bluetooth" siųstuvas garso išvesties įrenginių, tokių kaip TELEVIZIJA, iPod ar KOMPIUTERIO, Jūs galite mėgautis itin spartaus, aukštos kokybės garsą iš jūsų "bluetooth" laisvų rankų įrangą, ausines ar garsiakalbius lankstumą.RX Režimas: padaryti savo senų namų stereo sistema, "Bluetooth" -įjungti ir atjauninti dar kartą.Bypass Režimas (laidinio): jums nebereikia prijungti/atjungti visus laidus, lengvai persijungti į kitus du režimai

DUAL STREAM & MULTI-POINT RYŠYS: Remti Dual Stream TX Režimu ir Multi-Point Ryšį RX.Pora su dviem "bluetooth" ausines/garsiakalbius, kad dvigubo įdomus.Arba sujungti du išmaniuosius telefonus tuo pačiu metu.Siūlome dvi poros pačios markės garso priėmimo įrenginiai pasiekti AptX Low Latency.Praeiti CE, FCC,ROHS sertifikavimo, 100% Pasitenkinimo garantija.

Kodėl Verta Rinktis Mus ?

-Atnaujinti Rankiniu perjungėju APTX/APTX HD/APTX LL Režimu.

-Modernizuotos, A/B Žibintai Aiškiai Rodo, Suporuotas 1 arba 2 prietaisų.

- Ilgo Nuotolio: Nsendato BT-B28 ilgo nuotolio "Bluetooth" adapteris gali padėti pasiekti 262ft(80m) line-of-sight atvirame ore ir IKI 80-110FT (25-35M) PATALPOSE.

- Ne lip sync delay & Puikus Hi-Fi "garso: AptX Low Latency technologijų pašalinti "Bluetooth" garso vėlavimo, todėl galite mėgautis aukšta-aiškumo garso ir žiūrėti TV / kinas / Vaizdo idealiai sinchronizuoti.aptX HD technologija suteiks jums puikią garso patirtį.

- Dual Stream: Dual link funkcija Nsendato BT-B28 Bluetooth " adapteris, taip pat leidžia vienu metu srautams 2 ausines ar garsiakalbius.

- "Bluetooth" Plėstuvo: Išplėsti "Bluetooth" asortimentą daugiasukiai silpnos belaidžio garso prietaisų, ar poros su kitu " Bluetooth adapteris padidinti Bluetooth vieno

- Apeiti su 4 skirtingais darbo režimais: 1) Aux-in/Aux out: Aux LED. 2) Pasirinkti/Opt out: Pasirinkti LED. 3) Aux-in/Opt out: Aux LED blykste ir tada Pasirinkti LED. 4) Pasirinkti/Aux out: Pasirinkti LED blykste ir tada Aux LED.

Pora su kitais : Parama dirba su kitais, Vienas kaip siųstuvas, antroji - kaip imtuvas.

Pakuotės turinys:

1 x Nsendato "Bluetooth" Siųstuvas/Imtuvas, Adapteris,

1 x Micro-USB įkrovimo kabelis

1 x 3.5 mm audio kabelis

1 x 3.5 mm jack, 2 RCA plug kabeliai

1 x Skaitmeninė Optinė Toslink Audio Kabelis

1 x vartotojo vadovas

€20.71 €25.89

Dalintis

Baterija Ugreen "bluetooth", Mėlyna, "bluetooth" Auksas, "thunderbolt", Aptx "bluetooth", Csr8675, Baseus "thunderbolt" 3 Dokas, Smart Tv, Audio "bluetooth" Siųstuvas, Televizijos, Bluedio "bluetooth" Siųstuvas.

Funkcija 13 DUAL STREAM & MULTI-POINT RYŠYS
Belaidžio Tipas "Bluetooth"
Ypatybė 17 A/B Šviesos Šou Pora 1/2 prietaisai
Funkcija 16 Paramos Rankinis Jungiklis APTX,HD,LL Režimas
Prekės Pavadinimas Nsendato
Funkcija 8 Suporuoti su Dviem Prietaisais,Nesvarbu, TX ARBA RX Režimai
Parama Atminties Kortelės No
Garso Takelio Dvigubas
Paramos Apt-x Taip
Funkcija 5 Aptx,Aptx-HD ,Aptx LL Technologija
4 funkcija 100% Ne LATENCY TV Žiūrėti
Kiekis Garso
Funkcija 12 Parama 2 ausines suporuotas kartu
3 funkcija Skaitmeninis Optinis Toslink / SPDIF / 3.5 mm AUX Lizdas, Trys Jungtys
Aukštos Raiškos Palaikymo NĖRA
Sąsaja "thunderbolt"
Funkcija 7 15-20 VALANDŲ DARBO LAIKAS
Funkcija 1 Built-in 1000MAH ličio polimerų baterija
Funkcija 14 Puikus Stiprintuvas/Garsiakalbio/PC/Ausinių ir t. t garso sistema
Funkcija 10 Tinka "bluetooth" 3.0/3.1/3.2/4.0/4.1/4.2/5.0 kt.
2 funkcija CSR8675 Chipset ,Geriau nei ĮSA 8670 rinkoje
Funkcija 15 Puikus padaryti ne "bluetooth" prietaisų būti "bluetooth" prietaisai
Funkcija NĖRA
Pakuotė No
Funkcija 11 3 IN 1 -TX &RX &BYPASS REŽIMAS
Funkcija 6 Bluetooth 5.0, stabilesnės&Efektyvus, nei "Bluetooth" 4.2/4.1
Funkcija 9 Paramos HiFi
Modelio Numeris Bluetooth 5.0 Siųstuvas-Imtuvas, adapteris,
Parama AAC Taip
WIFI Standartą NĖRA
Paieška