0 Atsiliepimai SKU: d81420

"Bluetooth" USB Įkroviklio Automobilių, FM Siųstuvas, Bevielis Adapteris, RF, MP3 Grotuvas, 3.4, Auto Priedai

Yra sandėlyje


35200 Automobilių FM siųstuvas

"Bluetooth" USB Įkroviklio Automobilių, FM Siųstuvas, Bevielis Adapteris, RF, MP3 Grotuvas, 3.4, Auto Priedai

Savybės: 1.Jis gali perduoti laisvų rankų skambinimo ir muzikos automobilinis FM stereo-sistemos, per "Bluetooth" 5.0 chip. 2.Ja paprasta naudotis: Vienas mygtukas mėgautis aukštos kokybės bass muzikos, pagerinti garso efektą, automobilio viduje, ypač automobilių su prasta garso efektą. 3.Su A2DP funkcija, muzika gali būti perduodami nuo belaidžio prietaiso FM stereo-sistemos, automobilių. 4.Jis bus automatiškai pereiti iš muzikos režimas hands-free skambučių režimu. 5.Jūs galite ilgai paspauskite ATGAL ir PIRMYN mygtuką, norėdami suprasti, persukti pirmyn ir greitai-atgal už muziką. 6.Dual USB išėjimas 5V / 3.4 skirtas įkrauti "iPod", "iPhone", "iPad" ir kitiems prietaisams. 7.Tai FM grotuvas palaiko USB disko/Micro SD kortelės. 8.Išimkite maitinimo šaltinis (nuolatinės srovės 12V-24V) - iš cigarečių lizdą automobilyje. 9.206 kanalas yra, 87.5-108mhz. 10.Yra LED ekranas, balso pranešimą ir integruotas mikrofonas. 11.Apsauga nuo srovės, trumpo jungimo o ir daugiau temperatūros. 12.Vienu mygtuko paspaudimu įjungti aukštos kokybės garso (Bosinė gitara).Įrengtas, su dual-mode "Bluetooth" 5.0 lusto, integruoto 32-bitų MCU+DSP procesorių ir 32-bitų garso kodavimo, suderinama su "Android", "Apple" sistemą.Foninio triukšmo mažinimo perdirbti, todėl mobiliuoju telefonu ir automobilių muzikos poveikį aiškiau.

Specifikacija: Elemento Tipas: FM Grotuvas Medžiaga: ABS "Bluetooth" Versija: V5.0 Dažnių Diapazonas: 2.4-2.48 GHz Perdavimo Atstumas: Apie 8m Dažnio Stabilumas: 10ppml Įėjimas: 12-24V Muzikos Formatas: MP3 \ WMA \ WAV \ FLAC USB ir TF (maksimali galia): 32GB (neįtraukta) Įkroviklis Išėjimas: 5V / 3.4 Ekrano Dydis: 20x8x4mm Gaminio Dydis: 43.2x38.7x85.3mm

Pastaba: 1.Prašome leisti šiek tiek skiriasi, dėl rankinis matavimas. 2.Prašome leisti nežymūs spalvų skirtumai, dėl skirtingų šviesos ir ekrane.

Pakuotė: 1 x FM Grotuvas 1 x Vartotojo Vadovas

€5.98 €11.49

Dalintis

Automobilio Radijas, Bluetooth Automobilio Laisvų Rankų įranga, Signstek Fm Siųstuvas, Fm Siųstuvas Usb, Mėlyna, "google" Rf Siųstuvas, Arduino Ir Siųstuvas, Mp3 Grotuvas, Fm, Fm Moduliatorius.

Elemento Dydis belaidžio "bluetooth" laisvų rankų automobilinis fm transmitte
Type3 automobilio mp3 grotuvas
type6 fm siųstuvas bluetooth laisvų rankų automobilinis įkroviklis
type4 belaidžio "bluetooth" laisvų rankų automobilinis fm transmitte
type10 fm automobilių siųstuvas
type5 belaidžio automobilio "bluetooth", fm siųstuvas
Galia automobilio mp3 grotuvas
Įtampa 5V
type9 usb automobilinis įkroviklis, fm siųstuvas
Medžiagos Tipas fm automobilių siųstuvas
type1 Automobilinis FM Siųstuvas
Modelio Pavadinimas USB Automobilinis Įkroviklis
type7 bevielis automobilinis fm siųstuvas
Specialios Funkcijos bevielis automobilinis fm siųstuvas
Type2 "bluetooth" automobilinis fm siųstuvas mp3 grotuvas
type8 automobilio "bluetooth", fm siųstuvas, įkroviklis
Prekės Pavadinimas RUNDONG AUTO PRIEDAI
Elemento Tipas FM Siųstuvas
Paieška