1 Atsiliepimai SKU: d383

KN Sveikatos Dikalio Glycyrrhizinate Maisto Klasės 500G Didelio Saldumo Mažai Kalorijų 99% Didelis Kiekis 500 g Nemokamas Pristatymas

Yra sandėlyje


Kinijos Pavadinimas: Dikalio Glycyrrhizinate Užsienio Pavadinimas: Dikalio Glycyrrhizinate Cheminė Formulė: C42h60k2o16 Molekulinė Masė: 899.1128 Dikalio Glycyrrhizinate Yra Balta Arba Balta-kaip Smulkūs Milteliai su 98% Grynumo, Specialūs Saldumas, Geras Tirpumas Vandenyje ir Skonio.Dikalio Glycyrrhizinate Turi Antibakterinių, priešuždegiminių, antialerginių, Dezodorantas ir Kitus Efektus.Jis Yra Plačiai Naudojamas Medicinos, Kosmetikos, Cheminių medžiagų, dėl Kasdienio Naudojimo, Maisto ir Kitose Pramonės šakose.Gali Būti Naudojamas Akių Lašai, Stompitis Tepalas.Galite Įjungti Žievės Steroidų (Slopina Medžiagų Apykaitos Fermentai).Netiesiogiai Padidinti Poveikį Žievės Sterics Junginių, Kurios Gali Būti Naudojamos Visose Kosmetikos, pavyzdžiui, Grietinėlės, Grietinės, Vandens, Emulsija, Pieno ir Medaus.Jis Gali Neutralizuoti Ar Sumažinti Pavojingų Medžiagų, Kosmetikos, ji taip Pat Gali užkirsti Kelią Alerginės Reakcijos, Kai kurios Kosmetikos, ir Labiau Tinka Patyrusiems Plaukų Naudojimo Ar Kosmetika.Specifikacijas Rinkoje Yra UV ≥ 98% ir Hpc≥0. 76% (Nuoroda į Veiksminga Sudedamoji dalis Glicirizino Rūgštis).

Fizinės Savybės: Balti Milteliai, Saldus, gerai Tirpsta Vandenyje, gerai Tirpsta Glicerolis propilenglikolis, Šiek tiek Tirpsta Bevandenis Etanolis ir Eteryje.

Kosmetikos Pramonėje: Ji Turi Platų Suderinamumą Kosmetikos ir Yra Dažnai Dalijasi su Kitais aktyvumo medžiagos, Kuri Gali Pagreitinti Odos Absorbcijos Juos ir Padidinti Efektyvumą.Jis Gali Būti Naudojamas Apsaugos nuo Saulės, Padeda Balinimas, Mažinantys Niežėjimą, Reguliuojanti Riebalų, plaukų Augimą ir Priežiūra ir Kt.Jis Naudojamas Anti-Alergijos, Apsauga nuo Saulės, Odos Priežiūros, Vandens, Šlakelis Pašalinti Kremas, Losjonas ir Kt.

Maisto Pramonė: Jis Gali Būti Naudojamas kaip Kalio Papildų Medžiaga, Saldiklis, Konservantas Agentas, ir kvapiųjų medžiagų Agentas Sporto Gėrimai.

Cheminių medžiagų, skirtų Kasdieniam Naudojimui Pramonėje: - Gali Būti Naudojamos Dantų pastos Gamyba.

Produktų Įvadas Kinijos Pavadinimas: Dikalio Glycyrrhizinate Užsienio Pavadinimas: Dikalio Glycyrrhizinate Cheminė Molekulinė Formulė: Molekulinė Masė: 899.1128 Dikalio Glycyrrhizinate Yra Balta Arba Balta-kaip Smulkūs Milteliai su 98% Grynumo, Specialūs Saldumas, Geras Tirpumas Vandenyje ir Skonio.Jis Yra Plačiai Naudojamas Kosmetikos gaminiuose Chemines medžiagas, dėl Kasdienio Naudojimo, Maisto ir Kitose Pramonės šakose. [Produkto Savybes] Fizinės Savybės: Balti Milteliai, Saldus, gerai Tirpsta Vandenyje, gerai Tirpsta Glicerolis propilenglikolis, Šiek tiek Tirpsta Bevandenis Etanolis ir Eteryje. [Produkto naudojimo] " Maisto Pramonėje Gali Būti Naudojami Sporto Gėrimuose Kalio Papildų Medžiaga, Saldiklis, Konservantas Agentas ir Skonio Medžiaga.Cheminių medžiagų, skirtų Kasdieniam Naudojimui Pramonėje: - Gali Būti Naudojamos Dantų pastos Gamyba. [Taikymo Srityje] 1. Maistas: Naudojama Pieno produktų, Mėsos, Keptų Maisto produktų, Miltų Maisto, Prieskonių, Maisto ir Pan. 2. Medicina: Sveikata; Maistas, Glaistas, Farmacijos Žaliavos, Ir Kt. 3. Pramonės Gamybos: Naftos Pramonės, Gamybos, Pramonės, Žemės Ūkio Produktų Saugojimo Baterijos, Tikslumo Liejimas, Ir Kt. 4. Tabako Gaminiai: Ji Gali Pakeisti Glicerinas kaip Prieskonis ir Antifrizas Drėkintuvai, Tabako Skiautelėmis. 5. Kosmetika: Veido Valiklis, Grožio Grietinėlė, Miltelių, Šampūnas, Veido Kaukę Ir Pan. 6. Pašarai: Pet Gali, Gyvūnų Pašarai, Žuvų Mitybą, Vitaminų Pašarų, Veterinarijos Narkotikų Produktai, Ir Tt.

€20.01 €22.23

Dalintis

Grožio Stiliaus Kaukė, Jj Kaukė, Savetek Diktofonas, Saldymedis, Marškinėliai Teen Wolf, Mikro Mini šortai Plius Dydis Moterų, Veido Kaukė Blizgesį, Anti Rose, Sexy Moteris Diržas, Kaukė Veidui Su Star.

Svoris 0.5
Pakuotė Maišelis Pakuotės
Prekės Pavadinimas KN Sveikatos
Mokestis Vienetas Krepšiai
Lytis Unisex
Departamentas Pavadinimas Suaugusiųjų
Kilmės KN(Kilmės)
Gamintojas Zhejiang Yinuo Biologinių Technology Co., Ltd.
pardavėjas Qihe Blue Moon E-Komercijos Co., Ltd.
Sertifikavimo ce
Tinkamumo Laikas 540 dienų
Paieška