0 Atsiliepimai SKU: d2729

Kryžiaus Dulkinimo sprinklerinių purkštukų purškimo antgalis galvos anti lašėjimo drėkinantis 1/4" sodo lašelinė drėkinimo efektą sukeliančių 20pcs

Yra sandėlyje


Kryžiaus Dulkinimo sprinklerinių purkštukų purškimo antgalis galvos anti lašėjimo drėkinantis 1/4" sodo lašelinė drėkinimo efektą sukeliančių Pakuotė: 25pcs Slėgis: 2-3bar Srautas: 20-40l / h Purškimo spindulys: 0.5-1.5 m Šiltnamio efektą sukeliančių kryžiaus atomizing micro-antgalis savybės Kryžiaus micro-purkštuvai yra plačiai naudojami, atomizing antgaliai, taip pat žinomas kaip išmaišykite atomizing antgaliai, mažo srauto atomizing antgaliai yra vertikaliai įrengta vieta šiltnamiuose ir drėgmės kontrolė.Pagrindinė dalis medžiagos yra pagamintas iš polybutene (PBT) ir stiklo pluošto sustiprinta medžiaga (GR).Puikus atsparumas UV spindulių bei mechaninių pažeidimų.Pirma, eidami kryžiaus atomizing micro-antgalis: kryžius-dulkinių mikro purkštuvas yra pilnai įvestos į Izraelio technologija ir yra sukurta su sūkurys, antgalį, kuris suteikia sūkuriai purškimo srautas, kad sumažėja tikimybė, klaipėdoje.Dėl dulkinimo poveikis yra gera. Antra, kryžiaus atomizing micro-purkštuvai taikomos sąlygos: Drėkinimui šiltnamiuose; sodo sodinukai, vaisių, medžio drėkinimas; sodas, veja; sodo apželdinimas; Trečia, charakteristikos kryžiaus atomizing mikro purkštukas: 1. Didinti patalpų temperatūrą dulkinimo ir vėsinimo; 2. Purškimo stabili, 360 visas ratas purškimo, net vandens paskirstymą. 3. Ji priima naujas inžinerijos plastiko ir turi stiprią atsparumas dėvėjimuisi. 4. Tiksli dizainas, tikslumo gamybos ir vienodai purškimo. 5. Lengvas montavimas ir priežiūra, ir žema kaina. 6. Įdiegti anti-nuotėkio micro vožtuvas, gali būti naudojamas pakibęs, 7. Tinka įvairaus kietumo vandens kokybę, ilgą tarnavimo laiką.Specifikacija nuotrauką:

€9.32 €12.94

Dalintis

šiltnamio Efektą Sukeliančių Vandens, Sauso Rūko Mašina, Bumas Sodo Purkštuvas, Purškimo Vandens Purkštuvas, Vandens Purkštuvas, Sodo Purkštuvas, Atominės Elementas, Mod Atomų, Oranžinė Atomizing Antgalis, Atomas Bakas.

Purkštuvo Tipas siurblys
Modelio Numeris 4-būdas
Pavadinimas Kryžiaus dulkinimo antgalis
Tipas Purkštuvai
STANDARTAS 1/4" Barb
Vartojimo sritis Šiltnamio efektą sukeliančių sodas
Plastiko Tipas ABS
Prekės Pavadinimas WXRWXY
Medžiaga Plastikiniai
Svoris 300g
Funkcija Anti-drabužiai
Informacija Nuotrauką Žr. Nuotrauką
Pakavimas 20pcs
spalva mėlyna
Savybės Netoksiškas ir beskonis
Paieška