0 Atsiliepimai SKU: d2371

Stūmoklio Užpildyti Teptuku Patarimas Fontanas Pen Bauda Platus Eskizas, Piešinys užrašų knygelė ir Kaligrafijos, Tapybos 3PCS

Yra sandėlyje


Spalva: Fontanas Pen Teptuku stūmoklio užpildyti fontanas pen patobulintos versijos, kai kurie iš geriausių savybių stūmokliniais užpildyti parkeriai.Pavyzdžiui, į rankenėlę už stūmoklinis mechanizmas spynos, kai visiškai pasitraukė poziciją, užtikrinant, kad nebus jokių iškilioji-rankenėlę, susijusių nelaimingų atsitikimų.Taip pat, visą stūmoklio asamblėja yra aišku, išskyrus stūmoklinių pati.Galiausiai, pašarai aišku, kaip wel.SPECIFIKACIJOS: Perlinis : Aukštos kokybės nailono plaukų ; Cokolis : Varžtas Modelis Ilgis : 138mm; Skersmuo :kaip 14mm; Svoris : 25g Paketą Sudaro: 3 x teptukas, parkeriai , Rašalas nėra įtrauktas dėl saugos priežasčių, Tikslumo Anti-nesandarus Sukimosi Projekto : veiklos stūmoklio, o rašalo rašiklio bus sukelti rašalo ištekėti pen.Jūs galite pasukti rankenėlę pabaigos barelį pagal laikrodžio rodyklę, kad užfiksuotumėte, kol išgirsite "spustelėkite"

Stūmoklio užpildyti fontanas pen šepetys su patobulintos versijos, kai kurie iš geriausių savybių stūmokliniais užpildyti parkeriai.

Pavyzdžiui, į rankenėlę už stūmoklinis mechanizmas spynos, kai visiškai pasitraukė

poziciją,užtikrinant, kad nebus jokių iškilioji-rankenėlę, susijusių nelaimingų atsitikimų.Taip pat,visą stūmoklio asamblėja yra aišku, išskyrus stūmoklinių pati.Galiausiai, pašarai, aišku, taip pat.

Tai teptuku-patarimas versija.Teptuku boksuose, o ne parkeriai su tradiciniais plunksnos,patys yra puiki alternatyva vežti visi teptukai, dažai ar rašalas ir visos valymo reikalingų prekių, už tradicinio meno eiti.Vietoj to, rinkinys, teptukas, rašikliai, jau rašalu-up su jūsų pageidaujamų atspalvių, yra puikus, netvarka-nemokamas būdas imtis savo meno kelyje.

Teptuku patarimas yra pagamintas iš gražus sintetinio pluošto, kuri leidžia platinti dažai tolygiai.Nailono plaukai yra minkštas, lankstus ir suteikia tikslią kontrolę.Jūs galite rašyti gerai, kad didelis, plačios linijos su juo.

Stūmoklio pripildymo mechanizmas lengvai valdomas sukimo rankenėlę pabaigoje barelį prieš laikrodžio rodyklę pratęsti stūmoklio, pasinerti nįį rašalu, tada varžtais rankenėlę stora atsiimti stūmoklio, tušai į rašiklį tiesiai iš buteliuko-nereikia kasečių ar converter!

Tai brush tipo fontanas pen, su stūmokliniu mechaninė pildymo .skaidrus kūnas, kad šie rašikliai atrodo gražus ir energingas. ,, todėl jūs galite pamatyti rašalo slosh aplink barelį.

€13.13

Dalintis

Lcd Ekranas šerifas, Fontanas Pen Eskizas, Fontanas Pen, Jowo Plunksnų, Jinhao Metalo, 4good Ekranas, Fontanas Pen Pilotas, Rašalo Manga, Meno Fontanas Pen, Starline A93 Su Gsm.

Pakuotė Nustatyti
Paketas Apima
Dangtelis
Kiekis Pakuotėje 3
Prekės Pavadinimas TOUCHNEW
Modelio Numeris Teptuku Patarimas
Plunksnų
Paieška