3 Atsiliepimai SKU: d2190

Saulės Inverterių 3000W Piko Įtampos Transformatorius Keitiklis DC 12V AC 220V Automobilinis Keitiklis Saulės Keitiklio Namų apyvokos Prietaisai

Yra sandėlyje


Techniniai duomenys:

Pavadinimas: Car power inverter 3000W.

Įėjimo įtampa: DC 10.5 V~15V,

(Kai akumuliatoriaus įtampa mažesnė nei 10.5 V keitiklis yra žemos įtampos apsaugą, kai akumuliatoriaus įtampa yra didesnė nei 15V, keitiklio aukštos įtampos apsauga)

Išėjimo dažnis: 60 hz

Viršįtampių galia: 3000W

Išėjimo signalo: Modifikuotų sinusinės bangos.

Pakuotės Dydis: 7.3" x 4.0" x 5.8"

Svoris: 0,6 kg

Adavantage:

[3000W Maitinimo, keitiklio] Car power inverter, su 2 USB jungtimis ir KINTAMOSIOS srovės lizdo.viršįtampių galia: 3000W.

[] Greito Įkrovimo Dual USB jungtys galima krauti ir daugelyje telefonų ir planšetinių kompiuterių tuo pačiu metu (Max) 4.1), o AC realizavimo puikus nešiojamas kompiuteris, CPAP mašinos, žaidimų konsolės, pakurti, TV, DVD grotuvai, žibintai, "iPad", RV, ir kiti elektroniniai prietaisai .

[Mufti-Apsauga] Vidinis saugiklis, siekiant apsaugoti savo prietaisą, saugaus įkrovimo dizainas suteikia apsaugą nuo "+" "-" Atvirkštinis ryšys, perkaitimo, po ir per įtampos , trumpojo jungimo, perkrovos ir per didelė įkrova.

[Lengvos konstrukcijos] Lengvas ir kompaktiškas, idealiai tinka poilsis, kempingas, ir darbo kelionių.Jis gali būti prijungtas prie beveik bet kokio 12V galia transporto priemonė, teikianti apmokėjimo galimybes bet kur.

[Ką jūs gaunate] FULAI 3000W car power inverter, naudotojo vadovas, 2 x Baterijos, Apkabos, 1 x Automobilio Cigarečių lizdo ir 100% klientų aptarnavimas.

Dėmesio :

--Prijungiant keitiklį prie akumuliatoriaus, ir prijunkite AC prietaisų prie keitiklio.

--Prašau, nepalikite power inverter " ON " padėtyje, o jūsų automobilis yra išjungtas.

--Tai rekomenduojama naudoti automobilio cigaretės degiklio, kai elektros prietaisų mažiau nei 150W ir prijungti, kad baterija tiesiogiai, kai daugiau nei 150W.

. Normalu, kad keitiklio tapti šiltas, o jūs jį naudoti.Siekiant gauti geriausią naudojant rezultatus, prašome įdėti keitiklio ant plokščio paviršiaus, darbo vieta turėtų atitikti šiuos kriterijus:

1. Laikyti sausoje, neturėtų leisti, keitiklio kreipkitės į vandenį ar kitus skysčius, saugo, keitiklio nuo drėgmės ar vandens.

2. Vėsioje aplinkoje, laikyti temperatūroje nuo 0 Celsijaus laipsnių ir 40 laipsnių Celsijaus.Nedėkite keitiklio šalia šilumos versmės ar kitų prietaisų.Stenkitės išlaikyti keitiklis negali būti shined tiesiogiai saulės šviesa.

Kokio Dydžio Ir Galios Keitiklio Man Reikia?

Dydį galite pasirinkti, priklauso nuo vatų (arba amperų) apie tai, ką norite paleisti (rasti energijos sąnaudos prašymą priimti prejudicinį sprendimą pateikęs specifikacijos plokštė, ant prietaiso arba priemonė).Mes rekomenduojame pirkti didesnio modelis, nei manote, kad jums reikia (bent 10% iki 20% daugiau, nei savo didžiausios apkrovos).

Komplektą sudaro:

1 x Power Inverter

2 x Baterijos Įrašą

1 x Cigarečių Degiklio Kištukas

€18.15 €28.80

Dalintis

Saulės Elementų Keitiklio 2000w, Namų Apyvokos Prietaisai Bendrojo, Invertuotąjį, 12v į 220v Invertuotąjį, Inverter 12v 220v 10 000w, Hibridinis Invertuotąjį, 1200w Saulės Tinklelis, Kaklaraištis, Micro Keitiklis, Japna Saulės Inverterių, Invertor 12v 220v 5000 M, Micro Invertuotąjį.

Tipas DC/DC Keitikliai
Išėjimo Dažnis 60Hz
Paieška