1 Atsiliepimai SKU: d1904

JIAYITIAN Galinio vaizdo Kamera Skirta Mazda Demio DE DJ už Mazda 2 sedanas liukas 2007~CCD Naktinio Matymo Atsarginė Kamera, automobilių Stovėjimo aikštelė

Yra sandėlyje


Už Mazda2 DEMIO LIUKAS, SEDANAS 2007~2014 m., Jei jūsų M a z d a licenciją lempa yra ne tai, spustelėkite čia Licencijos numerio ženklo Žibintas Dydį Nuoroda, Kaip įdiegti vaizdo kamera (Tik nuoroda) .Imtis savo akcijų licenciją plokštelės šviesos atgal į savo automobilį. .Nustatyti fotoaparato, kur akcijų licenciją plokštelės šviesos buvo. .Prisijungti built-in licenciją plokštelės šviesos kamerą, kai išteklių licenciją plokštelės šviesos buvo prijungtas prie gauti energijos .Prijunkite maitinimo fotoaparato, kad jūsų stabdžių žibintai - raudoną laidą prie teigiamo ir juodą laidą prie neigiamo. .Prijunkite vaizdo kabelį, fotoaparato į pratęsimo laido. .Prisijungti pratęsimo laido prie savo automobilio ekrane.Pamatysite vaizdus, kai jūsų automobilis yra atvirkštinis perėjimas.

€14.94 €22.99

Dalintis

Mazda 6, Automobilio Galinio Vaizdo Kamera Ssangyong, Demio, Vaizdo Kameros Honda, Automobilių Stovėjimo Fotoaparatas, Denon Dj, Galinio Vaizdo Brūkšnys Fotoaparatas, Mazda Jungiklį, Langą, Durys Mazda 2 Demio, 1090mhz.

Lęšių Medžiaga Plastikiniai + Stiklas
Vardinė Įtampa DC 12V
Laidais ar Bevielio ryšio Viela
Korpuso Medžiaga Plastikiniai
Ilgis Vaizdo Kabelis 6M
Pagalbinė Linija Taip
Medžiagos Tipas ABS
Atsparus vandeniui ip68
Peržiūrėti Kampas 170 laipsnių
Signalo Tipas Transporto Priemonės, Atsarginės Kameros
tilptų modelis 2 Už Mazda 2 2007~2014 M.
tilptų modelis 1 Už Mazda Demio 2007~2014 M.
Prekės Pavadinimas JIAYITIAN
Paieška