3 Atsiliepimai SKU: d1277

Pelninga Indijos Vaikų Palapinė Vaikams Didelės Tipi Teepee Vaikų Telšių Vaikų Namų Medvilnės Carva Patalpų Playhouse 1.35/1.6/1.8 M

Yra sandėlyje


Savybės:

1. Geriausia Kokybė už savo vaikas: Mūsų vaikai teepee palapinės yra pagamintos iš 100% natūralūs, netoksiški, unpainted medvilnės drobės.Palapinės poliai yra pagaminti iš tvirto pušies medžio ir yra be cheminių kvapų ir kenksmingų medžiagų.Tik geriausi jūsų mažylis!

2. Puikus vidaus ir Lauko Playhouse: Šių teepee palapinės padaryti už puikią erdvę vaikams žaisti ir atsipalaiduoti.Jie gali būti nustatyti namuose arba už jos ribų ir suteikti vaikams su jausmu, privatumą ir asmeninę erdvę, o leidžia tėvams kontroliuoti jų saugos.

3. Nešiojamų & sulankstomas: palapinės yra lengvi ir lengvai nustatyti.Be to, jie silpsta išardyti ir išmesti.Šie medvilnės drobės playhouses galima nešiojamų ir praktinių taip, kad galite atlikti savo vaiko mėgstamus teepee visur su savimi!

4. Puikus vaikų dovanų idėjos: Ar turite šiek tiek Indijos jūsų pačios ar ieškote puiki dovana vaikui, draugui ar šeimos nariui, tai drobė teepee palapinė yra puiki dovana.

5. Daugiau stabilus: Jūs tikrai nenorite nusipirkti palapinę, kad gali žlugti arba kristi žemyn, kai vaikams žaisti.Mūsų teepee turi platesnę bazę, nei normalaus dydžio, o tai reiškia, daugiau galimybių ir daugiau stabilus.

€5.11 €10.23

Dalintis

Indijos Sari, Diys Vaikai Palapinė, Tipi Palapinė Vaikams Berniukams, Wigwam, A10 Telefono, Stovykla Lauko Palapinė, Vaikas Palapinė, Namas Vaikas, Teepee Palapinę Už Vaikas, 3d Užuolaidų.

Prekės Pavadinimas TouchCare
telšių tipi palapinė
vaikų palapinė tente enfant
namas vaikams tipi
Amžius < 3 metai
Įspėjimas laikyti atokiau nuo ugnies
Modelio Numeris WJ3688#A10-200417
Palapinės palapinė vaikams
Savybės Sulankstomas
palapinė vaikams teepee
tipi infantil vaikų kempingas
Tipas telšių
žaislai mergaitėms vaikų namelis
Medžiaga Medžiaga
vaikų namai kamuolys baseinas
Paieška