1 Atsiliepimai SKU: d1108

500pcs/set Mažų Balionų, Apvalių Spalvotų Latekso Balionų Vestuves Lauko Įdomus Žaislas, Baby Shower Balon

Yra sandėlyje


500 detalių su " super "pop efektas" dėl poveikio!!!Su šiuo vandens bomba rinkinį, turite per trumpiausią laiką didžiulis apkrovos žaisti įdomus!Su Mega-Šalis Nustatyti, jūs esate pasirengęs už kiekvieną vandens bombų mūšį.

Super elastinga ir lengvai, kad mazgas: Užpildymas yra vaikų žaidimas ir labai greitas.Vandens Pradžios - ir jūs galite užpildyti balionai su vandeniu.Jei vandens bombų yra visiškai pakanka, tiesiog mazgas juos, padaryti.Tai geriausia sugauti visą vandens balionus į kibirą, pripildytas vandens, kad jie trunka ilgiausiai ir negali pertraukos ant žemės.

Vasaros įdomus jaunas ir senas: išradinga atsigaivinti karštomis vasaros dienomis, nenuostabu, vaikų gimtadienius ir partijų bei garantuotų vandens pramogos jaunų ir senų.

Medžiaga: Balionai, pagaminti iš ekologiškos natūralios gumos latekso.

Tiekimo apimtis: 500 super elastinga vandens bombų ryškių spalvų: violetinė raudona geltona mėlyna oranžinė rožinė, žalia.Dydis vienas balionas didžiausias (su vandeniu): 17cm x 10cm.Dydis vienas balionas (be vandens): 5cm x 2cm.

€3.17 €4.17

Dalintis

Atlygis Antspaudas, Vaikas Antspaudas, Vaiko Antspaudas, įdomus Antspaudas, Balionas Gimtadienio Laimingas, Balionu, Gimimo Diena, Balionu, Balionas Gimtadienio Rinkinys, Vaikai Antspaudas, Balionų Dekoras.

Proga Motinos Diena
Modelio Numeris X9355
Medžiaga Latekso
Skaičius, Vnt 500pcs
Klasifikacija Ballon
Forma, Stilius Ovalo formos
Tipas Didmeninės Taip(>50 Vnt.)
Paieška