2 Atsiliepimai SKU: d10777

1x4 Aukštos Kokybės 10vnt/Daug PLC " SC/APC SM 0,9 mm Plieno Vamzdžių, FTTH šviesolaidžio PLC Splitter 1m SC APC UPC Jungtis 1:4 Jungtis

Yra sandėlyje


1x4 Aukštos Kokybės 10vnt/Daug PLC " SC/APC SM 0,9 mm Plieno Vamzdžių, FTTH šviesolaidžio PLC Splitter 1m SC APC UPC Jungtis 1:4 Jungtis

*PLC " Skaldymo yra prieinami įvairių uosto konfigūracijų, įskaitant 1×4 splitter. *Puikus Mechaninė,mažo Dydžio,, 0,9 mm vamzdis, 1M ilgio. *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas *Supakuota į Užtrauktuką maišelis.

Programos

*FTTx Misijose(GPON/BPON/EPON) *Kabelinės televizijos (kabelinės televizijos) *Vietiniai tinklai (LAN) *Bandymo įranga *Pasyvus optinių tinklų(PON)

Specifikacijos

€22.22

Dalintis

Plc Adapteris 3, Apc Sc, Pluošto, Headphon Splitter, Hdmi Audio Extractor Usb, 1x16, Ftth įrankis, Apc Jungtis, Plc, 1x4 Blokuoti.

Prekės Pavadinimas LNKWELL
Modelio Numeris LW-SP01
Kilmės KN(Kilmės)
Elemento Ilgio 7m
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Sertifikavimo NĖRA
Jungties Tipas Hibridas
Paieška