0 Atsiliepimai SKU: d10428

Ds."SolidWorks".2021.SP1.0.Premium -Full_version -Daugiakalbė

Yra sandėlyje


SolidWorks 2021 SP1.0 Visiškai Priemoka

SolidWorks 2021 Apžvalga

"Solidworks" teikia įvairias priemones, spręsti labiausiai sudėtingas problemas, ir gylis iki finišo kritiškai išsamiai darbą.Naujos funkcijos padės jums pagerinti jūsų produkto vystymo procesą, gauti savo novatoriškus produktus į gamybos greičiau.

Solidworks projektavimo programinę įrangą yra taip paprasta, kaip ji yra galinga – leidžia bet kuriai bendrovei, pateikti savo viziją į gyvenimą ir užfiksuoti pasaulio rinkose.

Solidworks sprendimus, sutelkti dėmesį, kaip jūs dirbate, kiekvieną dieną, su intuityvi, integruotas 3D projektavimo aplinką, kuri apima visus aspektus, produktų plėtros ir padeda maksimizuoti savo dizaino ir inžinerijos produktyvumą.

Savybės programos

Į SOLIDWORKS CAM skyrius, tema Daugiau Parametrų Smailas Kotai ir Paramos už Barelį Įrankio Tipas yra neteisinga informacija.Barelį įrankio tipas nepalaikomas.

Importo/Eksporto skyrius, tema Eksportuojančių Naudojant Išplėsta Realybė yra neteisinga informacija.Lentelėje žingsnis 3:

Produkcija ir Geometrija funkcijos negalimos.

Animacijos parinktį Eksportuoti Animacija, yra pervadintas į Eksporto į Judesį Tyrimus.

Į SOLIDWORKS 3D Sujungti skyrius, tema, Eksportuojančios į Revit Šeimos Forma yra neteisinga informacija.Funkcija yra ne remti ir buvo pašalintas iš programinės įrangos.

Į SOLIDWORKS MBD skyrius, naują temą, kuri buvo pridėta, Leidybos 3D PDF, kuriame yra ši informacija:

Atnaujinimus vartotojo sąsaja Publikuoti 3D PDF padės geriau įsivaizduoti, poveikis, kad jūsų pasirinkimas buvo dėl galutinio rezultato.Naujas Šablono Pasirinkimo dialogo lange teikia didelio peržiūrų esamų šablonų, įskaitant peržiūras kiekvieno puslapio kelių šablonų.Po to, kai jūs pasirinkite šabloną, kaip jums pasirinkti PropertyManager, didelė peržiūrėti PDF dokumentą galite peržiūrėti poveikį savo pasirinkimus.Sistemos Reikalavimai SolidWorks 2021

Procesorius: 3,3 GHz arba didesnis laikrodis greitis

Operacinė Sistema: Windows 10 64-bit

Atmintis: 32 GB (16 GB minimali)

Standusis Diskas: Solid State Drive (SSD), išlaikyti bent 20GB laisvos vietos

Grafikos Plokštė

SKAITMENINIŲ PARSISIŲSTI TIK JUMS

NEGAUS DISKAS!!!

PRAŠOME SKAITYTI

APRAŠYMAS ATIDŽIAI!

Greitas pristatymas

JOKIO FIZINIO LAIVYBOS PAŠTU

Tada

jūs galėsite tvarka.Aš atsiųsime jums sąskaitą, pagal pranešimą.

€9.10 €11.52

Dalintis

Pasaulinė Versija Redmi, Autodesk, Liemenė Vyrų 2020 M., Solidworks Premium, Pasaulinė Versija Xiaomi Redmi 8, Darbai Ipad "europa 2020", 250 Beta Rr, LIFETIME, Programinės įrangos Solidworks 2018, Kompiuterio Antivirusinę.

Svoris 1
Vaizdo Plokštės Lustų Rinkinys HD2500
Sertifikavimo NĖRA
Modelio Numeris 1
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Desktop
Paieška